Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 травня, 04:00:22

Чернігів: рятувальники звільнили чоловіка, який наштрикнувся ногою на металевий прут. ФОТО

15.06.2013   15:05

14 червня о 21:20 у Чернігові до обласного Управління ДСНС надійшло повідомлення про те, що по вул. Макаєвської чоловік впав з велосипеда й наштрикнувся литковим м’язом ноги на металевий прут огорожі.

До місця події оперативно прибуло відділення рятувальників. Вони за допомогою спецінструменту перерізали прут і передали постраждалого бригаді центру екстреної медичної допомоги.

Чоловіка доставлено у лікарню. Стан його здоров’я задовільний.

Під час виїзду рятувальники з’ясували, що 31-річний чоловік напідпитку їхав на велосипеді, не втримав рівновагу та впав.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини