Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 01:52:07

Відтепер у Чернігівській області є місце, куди може звернутися по допомогу кожен, хто потребує матеріальної і моральної підтримки

15.06.2013   08:31Агенцiя

Чернігівська міська молодіжна ГО “Центр прогресивної молоді “Апельсин”” допоможе збирати пожертви в рамках програми “Банк добрих справ” у Чернігівській області

Партнером всеукраїнської соціальної програми “Банк добрих справ” у Чернігівській області стала Чернігівська міська молодіжна ГО “Центр прогресивної молоді “Апельсин””. Організація запропонувала найкращу концепцію збору пожертв для малозабезпечених українців у рамках всеукраїнського конкурсу грантів “Врятуймо добру людину!”, що його провів АБ “Укргазбанк” за підтримки Фундації імені князів-добродійників Острозьких та Асоціації платників податків України.

В Україні дуже гостро стоїть проблема збору коштів на невідкладну медичну допомогу для вирішення проблем зі здоров’ям. Держава не здатна забезпечити навіть мінімальну фінансову підтримку для термінових хірургічних операцій за кордоном, лікування й реабілітації хворих. Сім’ї, у яких є важкохворі, переважно належать до малозабезпечених верств населення і не в змозі самостійно зібрати потрібну суму на операцію чи лікування.

Внаслідок непоінформованості більшості українців про правила й норми збору доброчинних коштів у них часто виникають правові конфлікти з податковими органами. Маловідомий факт: в Україні приватні банківські рахунки, відкриті з метою збору пожертв на лікування чи операцію, оподатковуються в розмірі 15% або 17% залежно від зібраної суми. Люди втрачають шосту частину зібраних коштів і можуть зазнавати штрафів та санкцій з боку податкових органів.

Завдяки досвіду й кваліфікації Чернігівська міська молодіжна ГО “Центр прогресивної молоді “Апельсин”” перемогла в конкурсі грантів “Врятуймо добру людину!” і стала партнером програми “Банк добрих справ”.

Відтепер у Чернігівській області є місце, куди може звернутися по допомогу кожен, хто потребує матеріальної і моральної підтримки. Працівники Чернігівської міської молодіжної ГО “Центр прогресивної молоді “Апельсин”” пройшли практичну Школу фандрейзингу з проведення доброчинних кампаній і тепер допомагатимуть малозабезпеченим сім’ям збирати пожертви на лікування рідних. Разом з волонтерами й родичами важкохворих вони проводитимуть благодійні вуличні акції й кампанії від дверей до дверей; встановлювати добродійні скриньки для збору пожертв у торговельних мережах, церквах, громадських установах; залучатимуть до доброчинності регіональний соціально відповідальний бізнес; поширюватимуть листи про допомогу; проводитимуть доброчинні лотереї, аукціони, марафони за участі ЗМІ та інші публічні заходи.

Ірина Черенько, Голова Правління Чернігівської міської молодіжної ГО “Центр прогресивної молоді “Апельсин””: “Ми вже не перший рік допомагаємо жителям Чернігова та області і чудово розуміємо, з якими труднощами у нас пов’язано питання термінового збору коштів. Люди готові на все, щоб урятувати рідну людину, починають діяти, не враховуючи “підводних каменів” цього процесу. Ми пишаємося тим, що можемо допомагати їм збирати кошти законно і без зайвих втрат, і ініціатива “Банк добрих справ” розділяє наші цінності. Для нас це можливість урятувати ще більше людей, показати їм вірний шлях”

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини