Працівники міліції виявили та знищили близько 17 тисяч кущів маку
На Чернігівщині працівники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків на земельній ділянці мешканця Чернігівського району виявили та знищили близько 17 тисяч кущів снодійного маку.
Працівники міліції з року в рік проводять систематичні рейди в населених пунктах та поза їх межами з метою виявлення незаконних посівів конопель та снодійного маку.
Так, нещодавно співробітники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Чернігівського райвідділу міліції поруч з селом Слабин на земельній ділянці площею 8 соток, що належить 69-річному місцевому жителю, було виявлено посів макових рослин. На одному метрі даної ділянки росло в середньому 30 рослин, за підрахунками працівників міліції всього на земельній ділянці зростало близько 17 тисяч кущів маку. Для проведення дослідження на вміст наркотичних речовин міліціонерами було вилучено 550 рослин, решту знищено за допомогою сільгосптехніки шляхом переорювання.
Господар земельної ділянки пояснив працівникам міліції, що спеціально він поле не засівав, а зерна маку потрапили в землю мабуть разом із пшеницею під час сівби.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.310 Кримінального кодексу України (незаконний посів або вирощування снодійного маку) караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.