Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:49:10

Хлопчик на ім'я Мир Голуб підростає у Чернігові

08.06.2013   15:05Агенцiя

В одній із чернігівських родин із прізвищем Голуб підростає хлопчик на ймення Мир.

Про це повідомила начальник відділу реєстрації актів цивільного стану Реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції Наталія Іванцова.

"Нещодавно ми зареєстрували хлопчика, якому батьки дали ім’я Мир, тому що прізвище - Голуб", - сказала вона.

За словами Іванцової, зараз в Україні відсутні обмеження на присвоєння імен. А це значить, що батьки можуть назвати новонароджену дитину навіть вигаданим або граматично неправильним іменем. Така свобода відкриває широкий простір для фантазій, і тоді, окрім відомого всім Кирила, з’являються Кіріл та Кирилл, Лєсьяр та Мірра.

Нерідко в хід ідуть імена іноземного походження. Даючи їх своїм дітям, батьки не замислюються над тим, як вони з ними житимуть, яке по-батькові матимуть їхні онуки. Часом іноземне слово у поєднанні з іншими складовими українського імені утворює кумедну конструкцію, як то Джастін Іванович Лужа, приміром. Деякі батьки називають своє дитя іменем улюбленого кіногероя; Домініка, Ревекка, Маріам, Єсенія.

Однією з тенденцій останніх двох років Іванцова назвала моду на присвоєння немовляті імені святого, у день якого маля народилося. Відтак, зараз у Чернігові підростають Євангеліни, Серафими, Іоанни та ін.

Нетрадиційні й нестандартні імена в обласному центрі складають приблизно десяту частину тих, що реєструються. Найчастіше малюкам їх надають матері-одиначки - з ними немає кому сперечатися.

Потапчук Наталія, УКРІНФОРМ

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.