Через несправність електропроводки постраждало два автомобіля
4 травня на Чернігівщині сталося дві пожежі транспортних засобів. О 12:28 у Чернігові до оперативно-рятувальної служби надійшло повідомлення про пожежу автомобіля "АУДІ-80" по проспекту Перемоги, 182.
Ймовірною причиною загоряння послужило коротке замикання електромережі автомобіля. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено моторний відсік.
Того ж дня о 16:25 до служби "101" у Борзнянському районі надійшло повідомлення про пожежу автомобіля "ВАЗ-2101". В ході розслідування обставин її виникнення з'ясувалося, що власник автомобіля рибалив у селі Велика Загорівка на місцевому озері.
Коли ж він збирався повертатись додому, то помітив, що в салоні "Жигулів" від температури тління електропроводки почало тріскатись скло. Відчинені дверцята призвели до притоку повітря і автомобіль спалахнув відкритим полум’ям.
За викликом до місця пригоди прибули рятувальники Борзнянського пожежно-рятувального підрозділу, які за кілька хвилин приборкали вогонь. По фактам обох пожеж проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох представниць Чернігівщини 14:26
Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2025 рік отримали Юлія Дзюба, членкиня Правління громадської організації «Профешенал гавермент», та Поліна Гомбалевська, президентка громадської організації «Українська асоціація студентів» – а також чинна голова Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».