За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 32 кримінальним правопорушенням особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 3 крадіжки індивідуального майна, 1 факт тілесних ушкоджень, 1 факт кримінального правопорушення проти власності, 4 факти вилучення наркотиків, 4 факти шахрайства, 1 факт кримінального правопорушення проти правосуддя, 1 факт кримінального правопорушення проти волі, честі, гідності особи, 2 факти вилучення зброї, 15 фактів інших кримінальних правопорушень.
На автодорогах області сталась 1 ДТП, внаслідок якої 1 особа загинула. На території області виникло 2 пожежі, внаслідок яких 1 особа загинула.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 268 адмінпротоколів, з них: 8 - за дрібне хуліганство, 45 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 26 водіїв, складено 158 адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
Президент України призначив державні стипендії трьом діячам культури з Чернігівщини 13:58
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 496/2026 «Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва». Серед стипендіатів – троє представників Чернігівщини.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:56
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
17 червня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1573 Російська агресія - Day 1573 Russian aggression
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.