Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 січня, 14:29:40

Діти віком до 18 років становлять більше шостої частини жителів Чернігівської області

01.06.2013   07:21

До Міжнародного дня захисту дітей

На початок 2013 р., за розрахунками, діти віком до 18 років становлять більше шостої частини жителів області – 168,3 тис. осіб, переважна більшість яких (64%) проживає в міських населених пунктах.

Хлопці чисельно переважають дівчаток: на 1000 дівчат у віці 0–17 років припадає 1052 хлопці. Найбільша частка дітей зафіксована серед населення Корюківського (18,7%) та Семенівського (17,6%) районів.

Збільшення рівня народжуваності, яке триває в області упродовж останнього десятиріччя, сприяло росту чисельності дітей віком 0–6 років.
Їх частка в загальній кількості дітей зросла з 27,8% за підсумками Всеукраїнського перепису населення 2001р. до 41% – на 1 січня 2013 р.

За даними вібіркових обстежень умов життя домогосподарств, у минулому році мали у своєму складі дітей 154 тис. домогосподарств (34,1% загальної кількості). Переважна більшість родин має лише одну дитину – 86% сімей із дітьми, двох дітей – 13,4%, трьох і більше – 0,6%.

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини