Надзвичайні ситуації на території Чернігівської області
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 30 листопада 2011 року
МНС
Протягом доби пожеж не зареєстровано.
Події на водних об’єктах:
28 листопада 2011 року о 09 год. 20 хв. в р. Немильня с. Нові Яриловичі Ріпкинського району виявлено тіло гр. Яковенка М.І., 1958 р.н., мешканця с. Нові Яриловичі, вул. Шкільна, 17. Тіло піднято на поверхню місцевими жителями. Причина смерті встановлюється.
30 листопада 2011 року о 04 год. 00 хв. відділенням ОП ДПО Борзнянського РВ проведено комплекс заходів по рятуванню гр. Пилипенка С.О., 1972 р.н., який потрапив під кригу в ставку біля с. Оленівка, Борзнянського району. Потерпілого доставлено до Борзнянської ЦРЛ з діагнозом – переохолодження.
Інші повідомлення:
Станом на 06 год. 00 хв. електропостачання на території області відновлено в повному обсязі, без електрозв’язку залишаються 7 населених пунктів в двох районах області: Прилуцький (5), Варвинський (2). Відновлення електрозв’язку планується здійснити 30.11.2011 р.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».