Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 04:05:54

За фальшивий бензин реальний строк

28.05.2013   17:11

Набув чинності вирок Прилуцького міськрайонного суду за кримінальною справою, порушеною органами міліції за матеріалами СБУ стосовно двох місцевих мешканців, які налагодили підпільне виробництво пального.

Встановлено, що у 2012 році 35-річний приватний підприємець налагодив незаконне виготовлення сумішевих бензинів марок А-95, А-92 та А-76. До злочинного бізнесу він залучив іншого працівника фірми, який безпосередньо виготовляв пальне.

Отриману кустарним шляхом нафтопродккцію низької якості спільники постачали на автозаправні станції Чернігівської, Київської, Вінницької та Одеської областей.

Діючи за такою протиправною схемою правопорушники встигли реалізувати понад 100 тис. літрів фальсифікованого бензину марки А-76.

Співробітники СБУ затримали зловмисників «на гарячому» під час спроби збути понад 33 тис. літрів пального одному з підприємств Київщини. За висновками експертизи нафтопродукція, яку виробляли зловмисники, не відповідає вимогам стандартів та є фальсифікованою.

Вироком суду організатора протиправного бізнесу визнано винним у скоєнні злочинів передбачених ч.2 ст.204 (незаконне виготовлення підакцизних товарів з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів), ч.1 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки з іспитовим строком 1 рік, з конфіскацією незаконно виготовленої продукції, обладнання для її виготовлення та конфіскацією майна, одержаного злочинним шляхом, з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 1 рік.
Спільника визнано винним за ч.2 ст.204 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді штрафу з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини