Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 23:58:31

Надзвичайні події в Чернігівські області за минулу добу

28.05.2013   10:33

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 27 травня по 08 годину 28 травня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 6 пожеж в житловому секторі.
 
1. Пожежа в житловому секторі - Менський район, с. Стольне - О 08 год. 55 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю. Причина - порушення правил монтажу електромережі. Збиток - 6000 грн. На гасіння пожежі підрозділи ДСНС не залучались.
 
2. Пожежа в житловому секторі - Бахмацький район, с. Мовчанів - О 15 год. 05 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття та стіни на площі 15 кв.м. Причина - грозовий розряд. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 000 грн.
 
3. Пожежа в житловому секторі - смт Сосниця, вул. І.Богуна - О 15 год. 30 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття на площі 2 кв.м. Причина - грозовий розряд. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
 
4. Пожежа в житловому секторі - м. Городня, вул. Щорса - О 16 год. 20 хв. сталася пожежа житлового будинку та господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття господарчої будівлі, стіни на площі 8 кв.м. Пошкоджено покрівлю житлового будинку на площі 50 кв.м  та стіни на площі 8 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму  25 000 грн.
 
5. Пожежа в житловому секторі - Борзнянський район, с. Воловиця - О 17 год. 40 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 8 кв.м. Причина - грозовий розряд. Збитки встановлюються. На гасіння пожежі підрозділи ДСНС не залучались.
 
6. Пожежа в житловому секторі - м. Прилуки, вул. Польова - О 01 год. 30 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Збитки встановлюються. Причина - необережне поводження з вогнем гр. Г. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн. 
 
Інформація про події, пов'язані з підтопленням населених пунктів та території області:

1. Ріпкинський район:
Внаслідок підйому рівня води у р. Дніпро залишається підтоплено 6 вулиць та провулків (33 домогосподарства, 59 мешканців, з яких 2 дітей) в смт Радуль. Рух по населеному пункту здійснюється за допомогою човнів та автомобілів підвищеної прохідності.
 
2. Чернігівський район:
Внаслідок підйому рівня води в р. Дніпро підтоплено ділянку (довжина 10 м, глибина 0,4 м) вулиці Набережна (5 домогосподарств, 12 мешканців) в с. Мньов. На окремих ділянках підтоплено 5 домогосподарств.
 
Інформація про стан транспортного сполучення на території області:
 
1. Ріпкинський район:
Відновлено транспортне сполучення з с. Кукари, яке було порушено внаслідок підйому рівня води в р. Дніпро.
 
2. Новгород-Сіверський район:
Внаслідок підйому рівня води в р. Десна та р. Віть порушено пряме транспортне сполучення між районним центром та с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне. Рух транспортних засобів здійснюється через Сумську область.
 
3. Сосницький район:
Внаслідок підйому рівня води в р. Десна:
- тимчасово припинено паромне сполучення між районним центром та с. Синютин, с. Пекарів, с. Кнути, с. Костирів (298 домогосподарств, 624 мешканця). Сполучення здійснюється через Коропський район.
- порушене пряме транспортне сполучення між районним центром та с. Велике Устя, с. Долинське, с. Бутівка, с. Польове, с. Бондарівка, с. Мала Бондарівка та с. Стара Бутівка (612 домогосподарств, 1234 мешканця). Сполучення здійснюється через Борзнянський район.
 
5. Менський район:
Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з с. Червоні Луки (11 домогосподарств, 19 мешканців). Сполучення здійснюється за допомогою човнів. 
 
6. Борзнянський район:

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з с. Ворона (2 домогосподарства, 2 мешканця) та с. Березівка (2 домогосподарства, 3 мешканця). Сполучення здійснюється за допомогою гужового транспорту. 
 
Інші повідомлення:
 
Станом на 06 год. 00 хв. внаслідок складних погодних умов було порушено електрозв'язок в 41 населеному пункті області: Борзнянський район  (2 АТС, 2 населених пункти), Корюківський район (1 АТС, 3 населених пункти), Сосницький район (16 АТС, 10 населених пунктів), Коропський район (4 АТС, 4 населених пункти), Н.-Сіверський район (4 АТС, 12 населених пунктів), Чернігівський район (4 АТС, 8 населених пунктів), Ічнянський район (1 АТС, 1 населений пункт), Варвинський район (1 АТС,  1 населений пункт).

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.