За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 23 злочини, з них:м1 крадіжка державного майна, 2 крадіжки колективного майна, 8 крадіжок індивідуального майна, 1 хуліганство, 1 шахрайство, 1 збут підакцизних товарів, 1 службове підроблення, 5 фактів ухилення від сплати аліментів, 1 навмисне пошкодження майна, 2 факти вилучення наркотиків.

В індивідуальному секторі виникла 1 пожежа.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 295 адмінпротоколів, з них: 17 – за дрібне хуліганство, 82 – за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками БПС складено 80 адмінпротоколів.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 16 водіїв.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.