Магазинного крадія і агресивну сусідку виправлятиме суспільно-корисна праця
200 годин громадських робіт має відпрацювати крадій, який в березні цього року поцупив з чернігівського супермаркету “Сільпо” по вулиці Музичній три банки зернистої ікри.
Як з’ясувалось після затримання зловмисника, він під час крадіжки був напідпитку. Ніде не працював. Свої злочинні дії пояснював станом алкогольного сп’яніння. Враховуючи ступінь суспільної небезпечності злочину та особу підсудного, державний обвинувач просив суд призначити покарання саме у вигляді громадських робіт.
До такого ж виду покарання засуджено 39-річну чернігівку, яка в стані сп’яніння, на ґрунті неприязних відносин побила свою сусідку. Це сталось у Чернігові в одному з будинків по вул. Любецькій. Постраждала отримала легкі тілесні ушкодження. Після побиття вона звернулась за медичною допомогою та віднесла заяву про злочин до правоохоронних органів. Хоч підсудна і заперечувала свою вину, її доведено прокурором.
Суд погодився з позицією державного обвинувачення і тепер винна відпрацює на користь громади 150 годин. Також вона відшкодує потерпілій вартість лікування і 1000 грн. моральної шкоди.
З початку року чернігівські прокурори, виступаючи в судах як державні обвинувачі, просили призначити громадські роботи 16 особам. Види таких робіт визначають органи місцевого самоврядування. Зазвичай це суспільно-корисна праця на об’єктах комунальної сфери.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.