Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 вересня, 08:11:00

Інформація про події, пов’язані з підтопленням населених пунктів та території Чернігівської області

23.05.2013   08:31

Внаслідок підйому рівня води у р. Дніпро залишається підтоплено 6 вулиць та провулків в смт Радуль Ріпкинського району.

Рух по населеному пункту здійснюється за допомогою човнів та автомобілів підвищеної прохідності. Також залишається підтопленою ділянка довжиною 8 м по вулиці Набережна в с. Мньов Чернігівського району. На окремих ділянках підтоплено 12 домогосподарств.

Внаслідок підйому рівня води у р. Десна залишається підтоплено ділянку довжиною 27 м по вулиці Садова в с. Якличі та ділянку довжиною 4 м по вулиці Лугова в с. Мале Устя Сосницького району.

Внаслідок підйому рівня води в р. Дніпро та р. Сож залишається ускладненим транспортне сполучення з селами Кукари, Суслівка та Плехтіївка Ріпкинського району. Сполучення здійснюється автомобілями підвищеної прохідності.

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна та р. Віть залишається порушеним пряме транспортне сполучення між районним центром та селами Бирине, Прокопівка, Підгірне Новгород-Сіверського району. Рух транспортних засобів здійснюється через Сумську область.

Також внаслідок підйому рівня води в р. Десна залишається тимчасово припинено паромне сполучення між районним центром та селами Синютин, Пекарів, Кнути, Костирів Сосницького району. Порушене пряме транспортне сполучення між районним центром та селами Велике Устя, Долинське, Бутівка, Польове, Бондарівка, Мала Бондарівка та Стара Бутівка Сосницького району. Сполучення здійснюється через смт Короп. Також порушено транспортне сполучення з с. Гапишківка. Сполучення здійснюється автомобілями підвищеної прохідності.

Відновлено транспортне сполучення з с. Лиса Гора Коропського району, яке було порушено внаслідок підйому рівня води в р. Десна.

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з с. Червоні Луки Менського району. Сполучення здійснюється за допомогою човнів.

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з селами Ворона та Березівка Борзнянського району. Сполучення здійснюється за допомогою гужового транспорту.

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.