Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 04:17:21

Інформація про події, пов’язані з підтопленням населених пунктів та території Чернігівської області

23.05.2013   08:31

Внаслідок підйому рівня води у р. Дніпро залишається підтоплено 6 вулиць та провулків в смт Радуль Ріпкинського району.

Рух по населеному пункту здійснюється за допомогою човнів та автомобілів підвищеної прохідності. Також залишається підтопленою ділянка довжиною 8 м по вулиці Набережна в с. Мньов Чернігівського району. На окремих ділянках підтоплено 12 домогосподарств.

Внаслідок підйому рівня води у р. Десна залишається підтоплено ділянку довжиною 27 м по вулиці Садова в с. Якличі та ділянку довжиною 4 м по вулиці Лугова в с. Мале Устя Сосницького району.

Внаслідок підйому рівня води в р. Дніпро та р. Сож залишається ускладненим транспортне сполучення з селами Кукари, Суслівка та Плехтіївка Ріпкинського району. Сполучення здійснюється автомобілями підвищеної прохідності.

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна та р. Віть залишається порушеним пряме транспортне сполучення між районним центром та селами Бирине, Прокопівка, Підгірне Новгород-Сіверського району. Рух транспортних засобів здійснюється через Сумську область.

Також внаслідок підйому рівня води в р. Десна залишається тимчасово припинено паромне сполучення між районним центром та селами Синютин, Пекарів, Кнути, Костирів Сосницького району. Порушене пряме транспортне сполучення між районним центром та селами Велике Устя, Долинське, Бутівка, Польове, Бондарівка, Мала Бондарівка та Стара Бутівка Сосницького району. Сполучення здійснюється через смт Короп. Також порушено транспортне сполучення з с. Гапишківка. Сполучення здійснюється автомобілями підвищеної прохідності.

Відновлено транспортне сполучення з с. Лиса Гора Коропського району, яке було порушено внаслідок підйому рівня води в р. Десна.

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з с. Червоні Луки Менського району. Сполучення здійснюється за допомогою човнів.

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з селами Ворона та Березівка Борзнянського району. Сполучення здійснюється за допомогою гужового транспорту.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.