Вилучення заборонених предметів
У період з 19 по 26 квітня поточного року співробітниками відділів охорони, режиму, нагляду і безпеки та оперативно-розшукової роботи підпорядкованих установ управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області було проведено ряд заходів щодо надійного перекриття каналів надходження у зони, що охороняються, заборонених до використання предметів і речовин, а також запобігання їх використання засудженими та особами, взятими під варту.
Завдяки пильній роботі та професіоналізму співробітників при спробі доставки у зону, що охороняється, на транспортному контрольно-пропускному пункті Чернігівської виправної колонії № 44 під час догляду автомобілю, який заїжджав на територію установи для розвантаження продукції, в кабіні водія, за сидінням, було виявлено 2 пластикові пляшки з-під мінеральної води “Моршинська” місткістю 1,5 літра, в яких знаходилась рідина зі стійким запахом алкоголю та пластикова пляшка з під пива “Старопрамен” місткістю 1 літр, де містилась подібна речовина.
Окрім цього, в Чернігівському слідчому ізоляторі, під час догляду передач, які надійшли засудженим, було виявлено та вилучено пляшку з-під олії з рідиною світлого кольору з різким запахом спирту та приблизно 100 гр сухих дріжжів.
А 23 квітня 2013 року під час обшуку ув’язненого, який прибув з Славутичського ІТТ, за допомогою металошукача, було виявлено та вилучено мобільний телефон.
За фактами вилучення проводяться службові перевірки.
Управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».