Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:13:00

Більше половини потерпілих травмовано через організаційні причини

28.04.2013   11:04

До Всесвітнього дня охорони праці

У 2012 р. на підприємствах, в організаціях та установах області сталися 167 нещасних випадків, із них 134 (80,2%) – пов’язані з виробництвом. Травми отримали 169 осіб, із них 136 (80,5%) – під час нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом. Від отриманих травм загинули, відповідно, 15 та 5 осіб.

Рівень травматизму, пов’язаного з виробництвом, становив 0,6 особи на 1000 працюючих: серед чоловіків 0,8 травмованих, а серед жінок – 0,4 на 1000 осіб відповідної статі.

У 2012 р. внаслідок нещасних випадків, пов’язаних із виконанням трудових обов’язків, утрачено 6,1 тис. людино-днів, або 44,8 дня в розрахунку на 1 потерпілого.

Більше половини потерпілих (62,5%) травмовано через організаційні причини (порушення правил дорожнього руху, невикористання або відсутність засобів індивідуального захисту, порушення технологічного процесу тощо).

Кожен дев’ятий (11,0%) – через технічні (конструктивні недоліки, недосконалість, недостатня надійність засобів виробництва тощо).

Найбільш поширеними видами травм були падіння потерпілого (32,4%), ушкодження в результаті дії предметів і деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються (18,4%) та дорожньо-транспортні пригоди (13,2%).

Протягом року потерпілим від нещасних випадків, включаючи членів сімей та утриманців померлих, за рахунок коштів підприємств нараховано 229,3 тис.грн. на відшкодування заподіяної шкоди, з яких 23,8% – нарахування за п’ять перших днів за листками непрацездатності.

За адміністративними даними обласного центру медико-соціальної експертизи, у 2012 р. із числа вперше направлених до медико-соціальних експертних комісій 24 особи визнано інвалідами внаслідок нещасних випадків на виробництві чи професійного захворювання, з них 23 були у працездатному віці.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини