Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 грудня, 18:36:37

Штатна пора танкових підрозділів. ФОТО

27.04.2013   08:44

На полігоні 1-ї окремої танкової бригади, що в селищі Гончарівське на Чернігівщині відбулись заняття з вогневої підготовки за участю військовослужбовців місцевої військової частини та 72-ї окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

Т-64 БМ “Булат”

Т-64 БМ “Булат”

Під час польового виходу танкісти виконали стрільбу штатним артилерійським пострілом з озброєння українського танку Т-64 БМ “Булат”.

Вогневі заняття особисто інспектували виконуючий обов’язки командира 8-го армійського корпусу полковник Ігор Павловський та начальник відділу бойової підготовки корпусу полковник Василь Бондарчук.

Перед стрільбою танкісти здали заліки із основ та правил стрільби, матеріальної частини озброєння та боєприпасів танку. Також офіцери корпусу перевірили у солдатів знання із заходів безпеки під час стрільби, порядок визначення вихідних установок для стрільби та необхідні навички у розвідці цілей спостереженням та цілевказівок.

– Для допуску до проведення стрільб штатним артилерійським пострілом кожен командир танку та навідник гармати виконав вправи контрольних стрільб з озброєння бойової машини вкладним стволом, – повідомив полковник Ігор Павловський. – Крім того танкісти практикувались у завантаженні артилерійських пострілів у конвеєр та збирали і розбирали на час кулемети ККТ і НСВТ.

Безпосередньо під час стрільби танкісти професійно знищували умовного противника на дальності півтора кілометра. Зокрема, з кулемета Калашникова танкового екіпажі вели вогонь по “групі піхоти”, “гранатометнику” та “безвіткатній гарматі на автомобілі”.

З танкової гармати бійці повинні були влучити у мішень-танк, що рухається під кутом 25 градусів зі швидкістю 18 кілометрів за годину. За півтори хвилини танкісти повинні були уразити “ворога” з трьох артпострілів.

Командування 8-го армійського корпусу високо оцінило професійні дії танкістів військових частин та нагородило кращих військовослужбовців почесними грамотами.
 

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини