Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 21:19:52

Військові пожежники Чернігівщини готуються до "гарячої" пори

25.04.2013   13:57

Про це повідомив начальник служби пожежної безпеки (м.Чернігів) Північного територіального відділу пожежної безпеки підполковник Олександр Мерцалов.

- З настанням теплої  пори зростає ймовірність виникнення пожеж на військових складах, арсеналах та сховищах, - сказав підполковник Олександр Мерцалов.  – Для того, аби пожежні підрозділи військових частин були готові до ліквідації стихій, з особовим складом проводяться пожежно-технічні навчання.

Так, на 332-му арсеналі ракетного озброєння та боєприпасів озброєння Збройних Сил України, що в місті Прилуки на Чернігівщині, пожежна рота відпрацювала дії по гасінню умовної пожежі на майданчику відкритого зберігання боєприпасів. За легендою пожежно-технічних навчань, технічний працівник арсеналу помітив вогонь на території зберігання ракетного озброєння, миттєво сповістив чергового частини і пожежний підрозділ та самостійно приступив до ліквідації пожежі. До нього приєдналися працівники, які також знаходилися на території військової частини. За  лічені хвилини військові вогнеборці прибули на місце події та, за допомогою армійської пожежної техніки АЦ-40 та ГПМ-54.01, локалізували умовне вогнище.

- Дії працівників  та пожежників військової частини  були злагодженими та впевненими, - повідомив підполковник Мерцалов.  – Особовий склад пожежної роти успішно справився із гасінням умовної пожежі на майданчику відкритого зберігання боєприпасів та готовий до виконання завдань в реальних умовах.

Як далі зазначив офіцер, пожежно-технічні навчання проводитимуться  й на інших складах та арсеналах Збройних Сил України. Вже незабаром масштабні навчання за участю військових пожежників та підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбудуться на Сумщині.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року