Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 01:32:59

На вимогу прокурорів до відповідальності притягнуто майже 200 посадовців контролюючих органів

25.04.2013   07:27

Під головуванням прокурора Чернігівської області Максима Говорухи відбулося розширене засідання колегії прокуратури області “Про стан забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності органами державної влади та прокурорського нагляду у цій сфері”.

В роботі колегії взяли керівники територіальних органів МВС, ДПС, Держгірпромнагляду, ветмедицини, Держінспекції сільського господарства, інспекції з питань захисту прав споживачів.

“Стратегічне завдання, яке ставить сьогодні Президент України перед органами влади – є максимальне сприяння розвитку бізнесу з боку держави. Щоденна робота державних органів має бути спрямована на удосконалення регуляторної політики, зниження адміністративних бар’єрів та тиску на малий та середній бізнес”, – зазначив у вступному слові Максим Говоруха.

Однак, нажаль, факти незаконного втручання окремими представниками влади у господарську діяльність до цього часу не викоренені. Прокурорські перевірки засвідчили порушення законодавства в діяльності правоохоронних та контролюючих органів при видачі підприємцям дозвільних документів, непоодинокими залишаються випадки фальсифікації результатів контрольно-перевірочних заходів, проведення позапланових перевірок з “надуманих” підстав, тощо.

“Упродовж минулого та поточних років за результатами прокурорських перевірок на цьому напрямі розпочато 3 кримінальних провадження стосовно посадових осіб органів контролю, внесено 112 документів прокурорського реагування, за якими до відповідальності притягнуто 182 посадові особи”, – поінформував прокурор області.

Найбільше порушень вимог законодавства стосовно суб’єктів господарювання допущені органами ветмедицини, податкової служби, екологічною інспекцією.

“Надмірні перевірки лише перешкоджають створенню сприятливих умов для ведення законної комерційної діяльності. Тому для органів прокуратури постало нагальне питання – припинити свавілля чиновників, забезпечити економічну свободу суб’єктів господарювання та усунути всілякі перепони у розвитку бізнесу”, – наголосив Максим Говоруха.

Колегією визначено конкретні заходи щодо посилення нагляду у сфері забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності.

Останні новини Чернігівщини

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному 15:07

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в смт Березна, внаслідок якої загинула 66-річна чернігівка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 вересня по 8:00 23 вересня 2022 року

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру 14:53

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року 21 вересня було встановлено Міжнародний день миру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини