Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 11:01:56

Корупціонерів – до відповідальності

24.04.2013   13:43

Протидія корупції – один з пріоритетних напрямків роботи управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області.

Тож працівники цієї служби постійно вживають заходи щодо притягнення корупціонерів до відповідальності згідно чинного законодавства у різноманітних сферах: бюджетній, медичній, освітній тощо. Тільки в цьому році вже складено дев’ять протоколів про адміністративні корупційні правопорушення відносно посадових осіб: від сільського голови до керівника відділу облдержадміністрації.

Днями працівниками УБОЗ складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно 59-річного чоловіка. Працюючи сільським головою в Коропському районі та будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування 4 категорії, 7 рангу, діючи всупереч чинного законодавства, а саме ч. 1 ст. 6 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, видав розпорядження, згідно якого було виплачено працівниці сільради відпускні та оздоровчі кошти в сумі близько двох з половиною тисяч гривень, на отримання яких вона не мала права. Матеріали направлені на розгляд до Коропського районного суду.

Відповідний протокол про адміністративне корупційне правопорушення складено і відносно керівника одного з управлінь Ніжинської міської ради, який будучи посадовою особою місцевого самоврядування 5 категорії, 11 рангу і володіючи організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими повноваженнями, неправомірно сприяв призначенню на посаду керівником дошкільного навчального закладу тридцятирічній жительці міста. Жінка не відповідала кваліфікаційним вимогам для зайняття цієї посади, але отримала дохід в сумі близько 12 тисячі гривень. Зібрані матеріали направлено на розгляд до Ніжинського міськрайонного суду.

Протокол про адміністративне корупційне правопорушення склали працівники УБОЗ УМВС і відносно 52-річної жительки Борзни. Ця жінка, працюючи в період з 2004 по 2013 рік на посаді спеціаліста 1 категорії Борзнянської міської ради, і будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування 7 категорії, 13 рангу, одночасно з липня 2011 по листопад 2012 року незаконно була прийнята за суміщенням на півставки на посаду бухгалтера в один з дошкільних навчальних закладів району. За час роботи за сумісництвом вона отримала винагороду у вигляді заробітної плати у сумі понад 15 тисяч гривень. Протокол було направлено на розгляд до Борзнянського районного суду, рішенням якого її було оштрафовано і конфісковано всю неправомірно отриману винагороду.

Правоохоронці й надалі будуть постійно вживати заходи щодо викриття корупційних проявів та притягувати корупціонерів до відповідальності.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини