Чернігівський район: з річки Десна рятувальники дістали затонулу автівку. ФОТО
20 квітня компанія молодих людей відпочивала біля с. Жавинка Чернігівського району. Раптом автомобіль ВАЗ-21043, на якому приїхали чоловіки, самовільно з'їхав з берега у річку Десна і затонув.
Повідомлення про подію о 13:23 надійшло до управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.
На місце пригоди прибули фахівців водолазно-рятувальної служби та відділення пожежно-рятувального підрозділу УДСНС в області.
Водолаз зачепив трос за Жигулі й лебідкою пожежного автомобіля транспортний засіб витягли з води на берег.
По факту пригоди проводиться розслідування.
Постраждалих нема.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).