Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 06:03:39

Засуджено учасників ОЗГ, які розчленували жертву

22.04.2013   07:38Агенцiя

Набув законної сили вирок Апеляційного суду Чернігівської області відносно учасників організованої злочинної групи, які минулого року з нелюдською жорстокістю вимагали квартири у мешканців міста Чернігова. Про це повідомили JeyNews у прес-службі ГУБОЗ МВС України.

Працівники УБОЗ встановили, що очолив злочинне угрупування 27-річний чоловік, який разом із двома раніше судимими спільниками, вирішили розбагатіти, забираючи квартири у осіб, схильних до зловживання алкогольними напоями.

Злочинці, користуючись залежністю своїх жертв від спиртного, легко знаходили привід попасти до їх помешкання. Згодом накачували власників квартири алкоголем, доводячи їх до безпорадного стану. Після цього зв’язували безпомічних, били та витребували документи на житло.

Весь час, щоб потерпілі не пручалися, учасники групи заливали в них спиртне. Однак одного разу вони потрапили на впертого та безстрашного чоловіка. Навіть після погроз та побиття він відмовився підписати необхідні документи.

Спільники вивезли потерпілого до одного із сіл Чернігівщини, відчайдушно побили та закрили в холодному погребі. Через три дні, повертаючись за жертвою, вони надіялися що полонений змінив свою думку. Однак у погребі вони побачили вже його труп.

Як з’ясувалося пізніше, чоловік загинув від численних побоїв.

Недовго думаючи, труп вони викинули у лісосмузі неподалік села. За кілька днів злочинна трійця через боязнь бути викритими, не витримала та повернулася на місця, де залишили покійника. Тіло розчленували, а частини заховали у різних місцях.

Зараз злочинці перебувають в місцях позбавлення волі.

Найменше отримане покарання – 10 років тюремного ув’язнення.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.