За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 36 кримінальним правопорушенням особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 1 факт незаконного заволодіння автотранспортом, 1 крадіжка колективного майна, 6 крадіжок індивідуального майна, 6 фактів нанесення тілесних ушкоджень, 2 факти шахрайства, 1 факт вилучення зброї, 1 факт збуту наркотиків, 3 факти зберігання наркотиків, 1 факт господарчого кримінального правопорушення, 1 факт хуліганства, 1 факт кримінального правопорушення у сфері використання ЕОМ, 12 фактів інших кримінальних правопорушень.
На автодорогах області сталась 1 ДТП, внаслідок якої 1 особа травмована. На території області виникло 12 пожеж, постраждалих не має.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 165 адмінпротоколів з них: 9 – за дрібне хуліганство, 117 – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 16 водіїв, складено 134 адмінпротоколи за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.