Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 09:42:47

Прокуратура стоїть на захисті прав засуджених

19.04.2013   08:09

Прокурором області систематично проводиться особистий прийом громадян в установах виконання покарань.

Так, під час чергового прийому в Новгород-Сіверській УВП №31 до прокурора звернувся засуджений К., який поскаржився на рішення Семенівського суду, рішенням якого йому було замінено умовне відбуття покарання на 4 роки позбавлення волі за те, що він не з’являвся на реєстрацію до кримінально-виконавчої інспекції.

К. перебував на іспитовому терміні у зв’язку з вироком вищезазначеного суду за кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка).

Засуджений пояснив, що дане порушення відбулось у зв’язку з обставинами, які не давали можливості з’являтись на реєстрацію. Зокрема, складною сімейною ситуацією (у родині ще шестеро молодших братів і сестер, хвора мати), відсутність автобусних рейсів через складні погодні умови.

Прокуратура ретельно вивчила матеріали даної справи та під час розгляду скарги засудженого в Апеляційному суді області погодилась з ухвалою суду щодо скасування рішення суду першої інстанції та звільнення К. з-під варти.

Як зазначив прокурор області Максим Говоруха, прокуратура стоїть на сторожі закону і не лише притягує винних до відповідальності, а й при наявності підстав захищає від неправосудних рішень.

Останні новини Чернігівщини

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини