Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 01:30:39

Чому збиткують бюджети сільських рад?

16.04.2013   08:36Агенцiя

Прилуцька об’єднана Держфінінспекція в Чернігівській області при ревізіях бюджетів сільських рад у І кварталі 2013 року встановила збитків на 190 тис. грн.

Зокрема, під час ревізії Гнідинцівської сільради фінінспектори виявили збитків на 35 тис. грн. При цьому незаконні витрати “потягли” на 33 тис. грн. Це завищення вартості робіт з поліпшення орних земель запасу, які виконувало ТОВ “Прогрес”, завищення вартості виконаних робіт з технічного обслуговування вуличного освітлення за договорами, укладеними з ПП “Техсервіс”, а також покриття сільрадою витрат за комунальні послуги, фактично спожиті сторонньою юридичною особою, а саме – бібліотекою відділу культури і туризму Варвинської РДА.

Сокиринська сільрада недоотримала орендної плати за користування земельними ділянками в межах населеного пункту на суму 6 тис. грн. Крім того, з’ясувалося, що за рахунок коштів сільського бюджету вона сплачувала за комунальні послуги, фактично спожиті іншою юридичною особою – відділом освіти Срібнянської РДА, що призвело до незаконних витрат на 9 тис. грн. Всього ж сільрадою допущено фінансових порушень, що призвели до незаконних витрат, на 15 тис. грн.

А ось під час контрольного заходу у Варвинській селищній раді фінінспектори встановили, що її бюджет недоотримав доходів на загальну суму 46 тис. грн внаслідок того, що ПП “Ельбрус” не сплатило за договором оренди землі майже 20 тис. грн, а майно селищної ради здавалося в оренду за заниженою вартістю. Крім того, ревізія виявила порушень, що призвели до незаконних витрат, на 34 тис. грн. Більша частина з них була пов’язана з незаконним нарахуванням та виплатою заробітної плати та відпускних.

За результатами згаданих ревізій до об’єктів контролю застосовані фінансові санкції у вигляді зупинення операцій на рахунках в Держказначействі та призупинення бюджетних асигнувань на один календарний місяць.


Валентина Романова, начальник Прилуцької об’єднаної Держфінінспекції

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.