Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 03:06:37

Чому збиткують бюджети сільських рад?

16.04.2013   08:36Агенцiя

Прилуцька об’єднана Держфінінспекція в Чернігівській області при ревізіях бюджетів сільських рад у І кварталі 2013 року встановила збитків на 190 тис. грн.

Зокрема, під час ревізії Гнідинцівської сільради фінінспектори виявили збитків на 35 тис. грн. При цьому незаконні витрати “потягли” на 33 тис. грн. Це завищення вартості робіт з поліпшення орних земель запасу, які виконувало ТОВ “Прогрес”, завищення вартості виконаних робіт з технічного обслуговування вуличного освітлення за договорами, укладеними з ПП “Техсервіс”, а також покриття сільрадою витрат за комунальні послуги, фактично спожиті сторонньою юридичною особою, а саме – бібліотекою відділу культури і туризму Варвинської РДА.

Сокиринська сільрада недоотримала орендної плати за користування земельними ділянками в межах населеного пункту на суму 6 тис. грн. Крім того, з’ясувалося, що за рахунок коштів сільського бюджету вона сплачувала за комунальні послуги, фактично спожиті іншою юридичною особою – відділом освіти Срібнянської РДА, що призвело до незаконних витрат на 9 тис. грн. Всього ж сільрадою допущено фінансових порушень, що призвели до незаконних витрат, на 15 тис. грн.

А ось під час контрольного заходу у Варвинській селищній раді фінінспектори встановили, що її бюджет недоотримав доходів на загальну суму 46 тис. грн внаслідок того, що ПП “Ельбрус” не сплатило за договором оренди землі майже 20 тис. грн, а майно селищної ради здавалося в оренду за заниженою вартістю. Крім того, ревізія виявила порушень, що призвели до незаконних витрат, на 34 тис. грн. Більша частина з них була пов’язана з незаконним нарахуванням та виплатою заробітної плати та відпускних.

За результатами згаданих ревізій до об’єктів контролю застосовані фінансові санкції у вигляді зупинення операцій на рахунках в Держказначействі та призупинення бюджетних асигнувань на один календарний місяць.


Валентина Романова, начальник Прилуцької об’єднаної Держфінінспекції

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини