Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 грудня, 08:54:48

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 35,491 тис.грн

10.04.2013   09:32

Діяльність Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у березні 2013 року

Протягом березня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 185 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 116 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 78.

За результатами перевірок складено 156 протоколів про адміністративні правопорушення.

До адміністративної відповідальності притягнуто 148 осіб.

Матеріали 7-ми справ передано у судові органи та 3-х – у правоохоронні органи.
Загальна сума накладених штрафів склала 23,222 тис.грн., стягнуто 27,812 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:
– у сфері поводження з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 69 осіб. Накладено штрафів на суму 11,747 тис.грн., стягнуто 13,175 тис.грн.;
– у сфері державного контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 32 особи. Накладено штрафів на суму 4,947 тис.грн., стягнуто 4,046 тис.грн.;
– у сфері державного контролю за водними ресурсами до адміністративної відповідальності притягнуто 21 особу. Накладено штрафів на суму 2,924 тис.грн., стягнуто 3,247 тис.грн.;
– у сфері державного контролю по рослинному світу до адміністративної відповідальності притягнуто 10 осіб. Накладено штрафів на суму 1,139 тис.грн., стягнуто 1,819 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у березні, пред’явлено 12 претензій та позовів за екологічні збитки на загальну суму 16,706 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 35,491 тис.грн.

За порушення природоохоронного законодавства у березні Держекоінспекцією у Чернігівській області тимчасово призупинено виробничу діяльність 4-х об’єктів. Підприємствами порушено вимоги Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про охорону атмосферного повітря” та Водного Кодексу України. Рішення щодо відновлення діяльності можуть бути прийняті за умови усунення порушень чинного природоохоронного законодавства.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 6358 одиниць пересувних транспортних засобів та 3173 вагони.

Здійснено екологічний контроль 72544,3 тон вантажів та радіологічний контроль 217468,9 тон вантажів.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика»

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика» 20:24

Співробітники Чернігівського райуправління та Управління патрульної поліції викрили наркоділка, який робив так звані «закладки» в Чернігові.

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента?

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента? 19:58

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко заявив, що оскаржуватиме рішення Яворівського районного суду Львівської області щодо відсторонення його з посади на рік через реальний конфлікт інтересів.

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини