Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 червня, 06:29:42

Захворюваність серед жінок вища, ніж серед чоловіків

07.04.2013   10:16

До Всесвітнього дня здоров'я

За даними Обласного центру інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди випадків на 100 тис. жінок, у той час, як із 100 тис. чоловіків хворіли 67,9 тис.

У 2012 р. в медичних закладах області, що підпорядковані Міністерству охорони здоров'я України, зареєстровано 745,7 тис. випадків захворювань з уперше в житті встановленим діагнозом, або 69,4 тис. випадків у розрахунку на 100 тис. населення (у 2011р. - 70,2 тис.).

Найбільш розповсюдженими були хвороби органів дихання, захворюваність на які становила 33,3 тис. випадків на 100 тис. населення; травми, отруєння та деякі інші наслідки дії зовнішніх причин - 5,4 тис.; хвороби системи кровообігу - 4,5 тис.; шкіри та підшкірної клітковини - 4,1 тис.; сечостатевої системи, ока та його придаткового апарату - 3,6 тис. випадків по кожному класу захворювань; кістково-м'язової системи та сполучної тканини - 3,4 тис. 

Захворюваність серед жінок вища, ніж серед чоловіків. У 2012 р. вона становила 70,7 тис.
 

Останні новини Чернігівщини

Дзвінок до нас – перший крок до здоров'я пацієнта: в Ніжинському районі на базі двох медзакладів запрацювали колцентри 17:20

Мова про Ніжинську центральну міську лікарню імені Миколи Галицького та Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги, які за фінансової підтримки Уряду Німеччини перейшли на якісно новий рівень обслуговування населення.

Родини з новонародженими продовжують отримувати підтримку від міста 16:43

Одноразову допомогу при народженні дитини отримають ще 68 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади й наразі перебувають у місті. Загальна сума виплат – 685 тис. грн.

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів. 16:11

До поліції звернулася 40-річна мешканка Чернігова, яка на популярному сайті оголошень в Інтернеті розмістила пропозицію з продажу дитячого візочка.

Рятувальники Чернігівщини протягом минулої доби ліквідовували наслідки негоди в різних районах області 14:59

На Чернігівщині минулої доби внаслідок погіршення погодних умов у вигляді грози, зливи та шквалів бійці ДСНС прибрали повалені дерева, які перешкоджали руху автотранспорту та пішоходів.

Поліцейські Чернігівського району склали три адмінматеріали на нетверезого водія, що вчинив ДТП 14:36

Увечері в суботу 8 червня до поліції повідомили, що поблизу одного з сіл Михайло-Коцюбинської громади автомобіль з’їхав з розібраного мосту та завис на металевих конструкційних елементах споруди.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини