Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 20:27:11

"Ви чесно і сумлінно виконували свій військовий обов'язок, вірно служили українському народові!"

05.04.2013   09:54

4 квітня військові частини Чернігівської області урочисто провели в запас військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені терміни служби.

Так, у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна Козелецького району, відбулося урочисте шикування 74-х військовослужбовців строкової служби, які звільняються в запас.
Командування навчального центру нагородило кращих воїнів грамотами та нагрудним знаком "Гвардієць", а деяким з них присвоїли військові звання молодший сержант та сержант.

- Ви чесно і сумлінно виконували свій військовий обов'язок, служили так, як вимагає Військова Присяга на вірність Українському народові, - звернувся до солдатів начальник 169-го навчального центру полковник Ігор Танцюра. - Той досвід, який ви здобули під час проходження військової служби у "Десні", знадобиться вам в подальшому житті, навчанні та працевлаштуванні. Пам'ятайте, ми завжди готові зустріти вас та, за бажанням, прийняти у наш військовий колектив.

А у 1-й окремій танковій бригаді, що дислокована в селищі Гончарівське Чернігівського району, урочисто відпровадили у запас 75 кращих танкістів військової частини.

Командир бригади полковник Андрій Грицьков подякував військовослужбовцям за ратну службу та нагородив їх почесними грамотами. Солдати попрощалися з бойовим прапором частини та, під звуки маршу "Прощання слов'янки", залишили плац танкової бригади.

Решта строковиків, які вислужили встановлені терміни служби, повернуться додому до кінця місяця. Варто додати, що значна частина строковиків вже виявили бажання продовжити службу у своїх військових частинах та підписати з ними військовий контракт.
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.