Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 09:52:01

Прокуратура звернулася до суду із заявою про роз'яснення судового рішення

04.04.2013   14:39

Днями на сайті "Правосуддя" було поширено інформацію щодо протиправних дій громадянина Р. по відношенню до родини Єреськів у Чернігові.

Чоловік, якого судом визнано власником квартири, за відсутності вдома подружжя Єреськів та без їх дозволу, проник до вказаного житла, де в той час перебувала їх неповнолітня донька, чим налякав дитину. Звільнити житло Р. погодився лише після втручання співробітників міліції.

Прес-служба прокуратури області уповноважена поінформувати, що відомості про це кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 
Хід розслідування перебуває на контролі прокуратури м. Чернігова.

Виконавчі дії у справі про зобов'язання подружжя звільнити квартиру  зупинено у зв'язку із зверненням держвиконавця до суду із заявою про роз'яснення судового рішення, встановлення способу і порядку його виконання та примусового входження до житла. 

З метою захисту інтересів неповнолітньої у справі в суді апеляційної інстанції забезпечено участь прокурора.  Розгляд справи триває.
 

Останні новини Чернігівщини

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини