Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 24 листопада 2011 року

МНС
Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі. Врятовано 2 людини.
1. Пожежа в житловому секторі - Чернігівський район, с. Рудка, вул. Радянська, 50 - О 16 год. 57 хв. в господарстві Ворони Ю.О., 1945 р.н., сталася пожежа житлового будинку (6х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено стіну на площі 3 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі - м. Прилуки, вул. Гоголя, 53 - У 00 год. 45 хв. в господарстві Амельчонок Н.Л., 1935 р.н., сталася пожежа в житловому будинку (8х10 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем пошкоджено ліжко та домашні речі. Причина - необережність під час куріння онука господарки Семенова В.В., 1982 р.н. Збиток - 2000 грн. Врятовано господарку, онука та матеріальних цінностей на суму 20000 грн.
Виявлення та знищення ВНП:
23.11.2011 року о 08 год. 10 хв. біля с. Лошакова Гута, Козелецького району, у лісовому масиві, що належить ДП "Остерське лісове господарство" було виявлено 2 артилерійські снаряди калібром 125 мм часів Великої Вітчизняної війни. Місце знахідки охороняється співробітниками Козелецького РВ УМВС України в Чернігівській області.
Знищення даного ВНП планується здійснити 24 листопада 2011 року групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП УМНС України в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.