Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 23:28:59

Варвинський район: тала вода підтопила будинки та розмила насип під мостом

03.04.2013   16:01

2 квітня вдень у Варвинському районі швидке танення снігу сприяло накопиченню значного об'єму води на окремих дільницях з пониженим рельєфом місцевості.

Внаслідок цього, потоком талої води частково розмито (близько 3 м) земляний насип під мостом на 9-му км дороги сполученням Варва-Хукалівка-Поділ. З цим порушено пряме транспортне сполучення між райцентром Варва та 6-ма селами району. Рух транспорту здійснюється в об'їзд через сусідній Срібнянський район.

Для проведення ремонтних робіт залучалося 7 одиниць техніки та 24 працівники райавтодору, районного пожежно-рятувального підрозділу та сільськогосподарського товариства "Дружба-Нова" смт Варва.

Цього ж дня 0,2 м шар талої води перелив 30 м дільницю дороги та частково підтопив 5 приватних подвір'їв по вул. Незалежності в с. Журавка. З метою облаштування каналу для стоку води залучалося 2 одиниці техніки та 5 працівників районного пожежно-рятувального підрозділу й місцевого сільськогосподарського товариства "Цукровик".

Завдяки проведеним заходам, станом на 09:00 03 квітня ситуація з відведенням талої води в обох випадках стабілізувалася й знаходиться під контролем.               

Вранці 03 квітня у Варвинській райдержадміністрації за участю керівництва Управління ДСНС у Чернігівській області відбулося засідання оперативного штабу з безпечного пропуску повеневих і талих вод. В ході цього визначено ряд завдань щодо подальшого проведення робіт з ліквідації негативних наслідків водопілля.

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).