Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 16:57:51

Фахівці порівнюють ймовірний рівень води в річках із 1994 роком

03.04.2013   11:08Агенцiя

“Сніг – це начебто і добре для аграрників, бо буде волога для культур, що вирощуються, але це і небезпеки серйозні, тому я хотів, щоб ми обговорили й намітили конкретні плани й упередили в першу чергу ті наслідки, які можуть бути викликані повінню.

Скоординова робота усіх служб стане запорукою успішного проходження цього періоду”, – саме так голова облдержадміністрації Володимир Хоменко розпочав засідання обласного оперативного штабу з безпечного пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків у 2013 році. В роботі обласного оперативного штабу взяли участь керівники всіх управлінь.

У найближчі 10-12 днів сніг в області повністю розтане. Тому вже сьогодні є потреба заздалегідь готуватися до весняної повені. Фахівці порівнюють ймовірний рівень води в річках із 1994 роком. В селах області, у яких можливе підтоплення, заздалегідь мусить бути проведена попередня робота, заявив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко. Люди похилого віку, лежачі громадяни, ті, хто хворіє (йдеться про хронічні захворювання, це і діабетики, й особи, які потребують гемодіалізу), інваліди, вагітні на пізньому терміні – всі вони мають бути вивезені у районні лікарні.

Губернатор наголосив, що по населених пунктах, які можуть бути підтопленими, необхідно провести попередню евакуацію. Треба зрозуміти, як проводитиметься робота із лежачими хворими, як буде забезпечено навчальний процес у школах. Де будуть проживати учні підтоплених сіл на період повені. В населені пункти, які відріжуться водою від дороги, мусить бути завезена необхідна кількість харчів та медикаментів. Приміщення, які можуть постраждати під час підтоплень, необхідно охороняти, весь інвентар, який знаходитиметься на перших поверхах, мусить бути заздалегідь винесеним.

В селах, які можуть бути підтопленими, виникає необхідність визначити місця, на які необхідно піднімати худобу й де будуть зберігатися корми для неї. Ймовірно, що від води можуть рятуватися й дикі звірі, в тому числі хворі на сказ. Тому ветеринарна служба мусить бути готовою до таких випадків. Окрім того, є необхідність підготувати плавзасоби та пальне. Повінь формується із талого снігу, який знаходиться у сусідніх державах, тому необхідна синхронізація дій із Росією та Білоруссю.

Не забув Володимир Хоменко й про пропуск води в Чернігові. Йшлося про ливневу каналізацію та готовність очисних споруд до весняних вод. Успіх роботи залежатиме від професійності та чіткої координації дій, впевнений Володимир Хоменко.

http://chodtrk.com.ua/?p=8834

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.