Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 16:25:39

Міжнародне випробування стипендіатів

03.04.2013   10:11Агенцiя

Обдаровані музиканти Поліна Тарасенко (Херсон) та Ілля Овчаренко (Чернігів) взяли участь у 11-му дитячому міжнародному конкурсі РОТАРІ.

За умовами конкурсу до участі у півфіналі й фіналі було запрошено 15-х учасників у віці від 8 до 12 років, з них двоє – з України, і обоє - стипендіати Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Саме фінансова підтримка Фонду і дала змогу музикантам здійснити поїздку до Росії.
 
Юні музиканти гідно пройшли міжнародне випробування: в Україну піаніст Ілля Овчаренко повернувся дипломантом, чарівна труба допомогла Поліні Тарасенко вийти у фінал, вона стала лауреаткою конкурсу.


http://www.kuchma.org.ua/fund/foundation/10622/

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.