Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 12:01:23

Директор Гідрометцентру - cкладна гідрологічна ситуація очікується на території Чернігівської області

01.04.2013   18:28Агенцiя

У зв'язку зі складними погодними умовами, зокрема рясним таненням снігу, в річках північних і західних регіонів України найближчим часом очікується підйом рівня води до небезпечних позначок. Про це повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.

За його словами, у зв'язку з проходженням весняної повені найбільш складна ситуація очікується на Поліссі.

"Початок весняного водопілля, можна сказати, вже настало. Але це початок розвивається дуже повільно. Складною ситуація буде в Поліссі. Ця ситуація буде ускладнюватися. Це Рівненська, Житомирська та Чернігівська області. Досить складна ситуація буде і на Львівщині, де буде спостерігатися високий рівень води в річці Буг", - сказав М.Кульбіда.

Крім того, директор Гідрометцентру повідомив, що складна гідрологічна ситуація очікується на територіях Львівської, Тернопільської, Хмельницької,  та областей. При цьому в басейні Західного Бугу можливе формування рекордної для цього району повені.

Останні новини Чернігівщини

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.

Обласний філармонійний центр підсвічується

Обласний філармонійний центр підсвічується 11:21

Будівля Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм стає яскравішою.

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань?

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань? 11:14

Напередодні відкриття сезону полювання на копитних звірів (дикого кабана, козу, косулю), який розпочнеться на Чернігівщині 24 жовтня, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області попереджає про зростання ризику занесення з дикої фауни у населені пункти області, в тому числі і в господарства усіх форм власності, особливо небезпечних хвороб тварин.

"День тиші" перед місцевими виборами-2020: що це значить і чого не можна робити 11:04

Цього дня дозволено тільки поширення інформації про вибори, заклики брати участь у них і роз'яснення порядку голосування.