Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 12:09:22

Як мухи на мед!

01.04.2013   16:31

Кількість авто з підробленими дорученнями на право керування, вилучених у громадян, вихідців з колишніх Середньо-Азійських республік, вже налічує кілька десятків.

Але вони все продовжують і продовжують свої спроби перетнути державний кордон України. Все це вже починає нагадувати російську рулетку, проїду – не проїду.
Ось і минулого тижня зафіксовано 2 таких випадки.

Спочатку 25 березня в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Грем’яч» на виїзд з України прибув легковий автомобіль «Фольксваген-пассат» зареєстрований в Литві. Керував ним, як і годиться - громадян Киргизстану.

Під час перевірки документів при  проходженні прикордонно-митногого контролю виникла підозра щодо дійсності доручення на право керування.
В подальшому автомобіль був направлений  зі смуги руху „зелений коридор” на „червоний коридор”.

За результатами перевірки встановлено наявність розбіжностей в даті видачі оригіналу та переводу, не відповідність підпису нотаріуса, орфографічні помилки в перекладі на російську мову та відсутність юридичної адреси нотаріуса. Автомобіль вилучений та оцінений у 16000 гривень.

Майже аналогічна ситуація склалася опівночі 26 березня, коли в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка» на виїзд з України, але цього разу вже під керуванням громадянина Таджикістану, прибув легковий автомобіль «Мерседес» з реєстраційними номерними знаками Литви.

При проходженні прикордонно-митного контролю, вже мабуть традиційно, виникла підозра щодо дійсності доручення на право, за результатами здійснення перевірки встановлено невідповідність печатки та підпису нотаріуса. Автомобіль затриманий представниками митниці для з’ясування обставин та складання відповідних документів.

Останні новини Чернігівщини

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.

Обласний філармонійний центр підсвічується

Обласний філармонійний центр підсвічується 11:21

Будівля Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм стає яскравішою.

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань?

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань? 11:14

Напередодні відкриття сезону полювання на копитних звірів (дикого кабана, козу, косулю), який розпочнеться на Чернігівщині 24 жовтня, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області попереджає про зростання ризику занесення з дикої фауни у населені пункти області, в тому числі і в господарства усіх форм власності, особливо небезпечних хвороб тварин.

"День тиші" перед місцевими виборами-2020: що це значить і чого не можна робити 11:04

Цього дня дозволено тільки поширення інформації про вибори, заклики брати участь у них і роз'яснення порядку голосування.