Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 01:27:58

Як мухи на мед!

01.04.2013   16:31

Кількість авто з підробленими дорученнями на право керування, вилучених у громадян, вихідців з колишніх Середньо-Азійських республік, вже налічує кілька десятків.

Але вони все продовжують і продовжують свої спроби перетнути державний кордон України. Все це вже починає нагадувати російську рулетку, проїду – не проїду.
Ось і минулого тижня зафіксовано 2 таких випадки.

Спочатку 25 березня в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Грем’яч» на виїзд з України прибув легковий автомобіль «Фольксваген-пассат» зареєстрований в Литві. Керував ним, як і годиться - громадян Киргизстану.

Під час перевірки документів при  проходженні прикордонно-митногого контролю виникла підозра щодо дійсності доручення на право керування.
В подальшому автомобіль був направлений  зі смуги руху „зелений коридор” на „червоний коридор”.

За результатами перевірки встановлено наявність розбіжностей в даті видачі оригіналу та переводу, не відповідність підпису нотаріуса, орфографічні помилки в перекладі на російську мову та відсутність юридичної адреси нотаріуса. Автомобіль вилучений та оцінений у 16000 гривень.

Майже аналогічна ситуація склалася опівночі 26 березня, коли в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка» на виїзд з України, але цього разу вже під керуванням громадянина Таджикістану, прибув легковий автомобіль «Мерседес» з реєстраційними номерними знаками Литви.

При проходженні прикордонно-митного контролю, вже мабуть традиційно, виникла підозра щодо дійсності доручення на право, за результатами здійснення перевірки встановлено невідповідність печатки та підпису нотаріуса. Автомобіль затриманий представниками митниці для з’ясування обставин та складання відповідних документів.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова 22:46

Мужній захисник, професіонал, люблячий чоловік і батько – таким Олексій назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини