Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 12:35:32

Бухгалтерського клубу "Баланс" підтримує баланс інтересів бізнесу і держави

01.04.2013   08:18Агенцiя

Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації "Бухгалтерський клуб "Баланс" тісно співпрацює з податковою службою.

Оскільки і громадська організація, і державна контролююча структура зацікавлені у конструктивних зустрічах з бізнесом, під час яких актуальні та проблемні питання вирішуються в ході обговорення за участю фахівців, які є професіоналами і можуть виступати своєрідними арбітрами.

Відкриваючи чергове засідання клубу,  голова Чернігівського обласного осередку Людмила Волковинська наголосила, що це клуб "живого" спілкування. І тому важливо, щоб бухгалтери висловили свої проблеми, поставили запитання. А фахівці контролюючих структур нададуть компетентні роз'яснення, відповіді та консультації.
  
Засідання клубу сприяють підвищенню професійного рівня бухгалтерів, їх навчанню,  допомагають у прийнятті управлінських рішень. У центрі уваги завжди і податкова тематика. Основним питанням засідання, яке відбулося днями, - податок на додану вартість. 

Заступник начальника управління-начальник відділу адміністрування податку на додану вартість управління оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби у Чернігівській області Лідія Кринична, звертаючись до присутніх у залі, зазначила: "Вже факт вашої присутності на зібранні, де основним з питань є  податок на додану вартість, свідчить, що ви усвідомлюєте важливість сплати податків, прагнете не допускати помилок і бути сумлінними платниками податків. ПДВ є одним із бюджетоформуючих  платежів до державного бюджету. Його питома вага по області минулого року становила 20 відсотків, за два  місяці цього року вже 26. Маю надію, що в цих надходженнях є і ваш внесок".

Оскільки найбільшу зацікавленість викликає практичне застосування теорії, Лідія Кринична у своєму виступі звернула увагу на новаціях, які сталися останнім часом з податку на додану вартість, надала роз'яснення деяких норм податкового законодавства, які у подальшому допоможуть уникнути помилок, що найчастіше податківці виявляють при проведенні документальних перевірок.

Саме реальна користь, коли можна одержати компетентну відповідь на поставлене запитання чи підказку для розв'язання практичної проблеми, і пояснює зацікавленість представників бізнесу до засідань "Бухгалтерського клубу "Баланс".


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у області

 

Останні новини Чернігівщини

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.

Обласний філармонійний центр підсвічується

Обласний філармонійний центр підсвічується 11:21

Будівля Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм стає яскравішою.