Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 15:41:35

Бухгалтерського клубу "Баланс" підтримує баланс інтересів бізнесу і держави

01.04.2013   08:18Агенцiя

Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації "Бухгалтерський клуб "Баланс" тісно співпрацює з податковою службою.

Оскільки і громадська організація, і державна контролююча структура зацікавлені у конструктивних зустрічах з бізнесом, під час яких актуальні та проблемні питання вирішуються в ході обговорення за участю фахівців, які є професіоналами і можуть виступати своєрідними арбітрами.

Відкриваючи чергове засідання клубу,  голова Чернігівського обласного осередку Людмила Волковинська наголосила, що це клуб "живого" спілкування. І тому важливо, щоб бухгалтери висловили свої проблеми, поставили запитання. А фахівці контролюючих структур нададуть компетентні роз'яснення, відповіді та консультації.
  
Засідання клубу сприяють підвищенню професійного рівня бухгалтерів, їх навчанню,  допомагають у прийнятті управлінських рішень. У центрі уваги завжди і податкова тематика. Основним питанням засідання, яке відбулося днями, - податок на додану вартість. 

Заступник начальника управління-начальник відділу адміністрування податку на додану вартість управління оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби у Чернігівській області Лідія Кринична, звертаючись до присутніх у залі, зазначила: "Вже факт вашої присутності на зібранні, де основним з питань є  податок на додану вартість, свідчить, що ви усвідомлюєте важливість сплати податків, прагнете не допускати помилок і бути сумлінними платниками податків. ПДВ є одним із бюджетоформуючих  платежів до державного бюджету. Його питома вага по області минулого року становила 20 відсотків, за два  місяці цього року вже 26. Маю надію, що в цих надходженнях є і ваш внесок".

Оскільки найбільшу зацікавленість викликає практичне застосування теорії, Лідія Кринична у своєму виступі звернула увагу на новаціях, які сталися останнім часом з податку на додану вартість, надала роз'яснення деяких норм податкового законодавства, які у подальшому допоможуть уникнути помилок, що найчастіше податківці виявляють при проведенні документальних перевірок.

Саме реальна користь, коли можна одержати компетентну відповідь на поставлене запитання чи підказку для розв'язання практичної проблеми, і пояснює зацікавленість представників бізнесу до засідань "Бухгалтерського клубу "Баланс".


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у області

 

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року