Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 29 березня по 08 годину 30 березня 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 5 пожеж в житловому секторі. Врятовано 1 людину.
1. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, м. Остер, вул. Гоголя О 14 год. 19 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіни, покрівлю та перекриття. Причина - необережне поводження з вогнем господарки. Збиток - 800 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі м. Ічня, вул. Шевченко О 17 год. 14 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіни та перекриття. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 1000 грн. Врятовано господарку 1930 р.н. та матеріальних цінностей на суму 40000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Заньки, вул. Польова О 22 год. 11 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Причина - необережне поводження з вогнем господаря. Збиток - 20000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Слабин, вул. Центральна У 00 год. 49 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 40000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40000 грн.
5. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, смт Ладан, провул. Заводський, 3 О 02 год. 25 хв. сталася пожежа в квартирі чотирьохквартирного житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіни, покрівлю та перекриття. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 120000 грн.
Інформація про стан транспортного сполучення на території області
Для забезпечення транспортного сполучення на дорогах державного та місцевого значення працювало 123 чоловіки (95 одиниць техніки) від ДП "Чернігівський облавтодор", 63 чоловіки (23 одиниці техніки) від комунальних підприємств. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.