З бібліотеки викрадено раритетні книги початку ХІХ століття
З Чернігівської обласної наукової бібліотеки ім. Короленко цього тижня викрадено три раритетні книги початку ХІХ століття.
Про це УНІАН повідомив начальник сектору громадських зв'язків УМВС в області Сергій Бриль.
Відомості про скоєння злочину внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
"Зараз у правоохоронців є підозрювані, вживаються заходи щодо їх затримання", - сказав С.Бриль.
Згідно з інформацією, оприлюдненою у місцевих ЗМІ, з читального залу бібліотеки викрадено книги 1817, 1818 та 1819 років видання. Два томи етнографа та географа Степана Крашеннікова – описи подорожей, а також книга з історії Росії дослідника Дмитра Бантиш-Каменського. За оцінками експертів, кожна з книг може коштувати до 5 тис. євро.
http://www.unian.ua/news/562413-z-biblioteki-vikradeno-raritetni-knigi-pochatku-hih-stolittya.html
Останні новини Чернігівщини
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.