Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 23:49:02

Доброчинний аукціон "Купи зустріч" добігає кінця

23.11.2011   12:15Агенцiя

Вже три тижні, всі ми з вами є спостерігачами Першого в Чернігові інтернет - аукціону "КУПИ ЗУСТРІЧ" який проходить на сайті KOROBOK.NET.UA.

Трохи нагадаємо, даний аукціон проводить ЧОО ВМГО "Демократичний Альянс" і його метою є збір засобів для Центру соціальної реабілітації в с. Хмельніця.

Участь в аукціоні можна прийняти двома способами, виставити свою кандидатуру на голосування або купити зустріч з людиною, що зацікавила Вас.

На даний момент в аукціоні вже бере участь 139 людини, з них 41 людина в розділі "Відомі люди Чернігівщини" і 98 в розділі "Жителі Чернігова".

На сайті реалізована дуже цікава функція перегляд лідерів аукціону. Лідерів видні як по сумі ставки, так і по кількості переглядів в розрізі груп "Відомі люди Чернігівщини" і "Жителі Чернігова". На вечір 22 листопада лідерами по сумі є:
розділ "Відомі люди Чернігівщини": Оксана Туник-фріз - 1100 грн., Марина Артюх - 500грн. і Олександр Кодола - 500грн.;
розділ "Жителі міста": Вероника Рибак - 350грн., Вікторія Вервейко - 315 грн. і Катерина Синотова - 311грн. Загальна сума зроблених ставок склала більш 6500грн.

Із слів організатора інтернету-аукціону "Купи зустріч" Висоцкого Геннадія -  "Демократичний Альянс" розглядає варіанти допомоги і іншим дитячим будинкам, все залежатиме від зібраної суми. Якщо Ви знаєте дитячі заклади, які потребують допомоги, зв'яжіться з нами (cn@dem-alliance.org)".

 У свою чергу ми запрошуємо всіх взяти участь в інтернеті-аукціоні і допомогти дітям, яким це необхідно.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини