Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 14:28:19

Доброчинний аукціон "Купи зустріч" добігає кінця

23.11.2011   12:15Агенцiя

Вже три тижні, всі ми з вами є спостерігачами Першого в Чернігові інтернет - аукціону "КУПИ ЗУСТРІЧ" який проходить на сайті KOROBOK.NET.UA.

Трохи нагадаємо, даний аукціон проводить ЧОО ВМГО "Демократичний Альянс" і його метою є збір засобів для Центру соціальної реабілітації в с. Хмельніця.

Участь в аукціоні можна прийняти двома способами, виставити свою кандидатуру на голосування або купити зустріч з людиною, що зацікавила Вас.

На даний момент в аукціоні вже бере участь 139 людини, з них 41 людина в розділі "Відомі люди Чернігівщини" і 98 в розділі "Жителі Чернігова".

На сайті реалізована дуже цікава функція перегляд лідерів аукціону. Лідерів видні як по сумі ставки, так і по кількості переглядів в розрізі груп "Відомі люди Чернігівщини" і "Жителі Чернігова". На вечір 22 листопада лідерами по сумі є:
розділ "Відомі люди Чернігівщини": Оксана Туник-фріз - 1100 грн., Марина Артюх - 500грн. і Олександр Кодола - 500грн.;
розділ "Жителі міста": Вероника Рибак - 350грн., Вікторія Вервейко - 315 грн. і Катерина Синотова - 311грн. Загальна сума зроблених ставок склала більш 6500грн.

Із слів організатора інтернету-аукціону "Купи зустріч" Висоцкого Геннадія -  "Демократичний Альянс" розглядає варіанти допомоги і іншим дитячим будинкам, все залежатиме від зібраної суми. Якщо Ви знаєте дитячі заклади, які потребують допомоги, зв'яжіться з нами (cn@dem-alliance.org)".

 У свою чергу ми запрошуємо всіх взяти участь в інтернеті-аукціоні і допомогти дітям, яким це необхідно.

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 14:11

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 13:03

25 травня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Ічня: вкрали поличку до меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар

Ічня: вкрали поличку до меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар 12:48

20 травня, коли учасники меморіального заходу вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року здійснилипокладання квітів до меморіальної дошки національного героя та духовного лідера кримських татар Номана Челебіджіхана (1885-1918 роки), яка знаходиться на фасаді будівлізалізничного вокзалу районного центру Ічня, була відсутня поличка для покладання квітів.

Конкурс мінігрантів на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19

Конкурс мінігрантів на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19 12:12

У відповідь на епідемію COVID-19 та викликані нею соціальні наслідки, благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в рамках проєкту «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери в Україні», за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс мінігрантів.

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської  області. ДОВІДКА

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської області. ДОВІДКА 12:02

Упродовж 2019 р. послугами пасажирського транспорту області скористалися 78 млн пасажирів. Частка автомобільного транспорту в загальному обсязі пасажирських перевезень становила 48%.