За підозрою в отриманні хабара затримано одного з голів райдержадміністрації області
Прокуратурою області спільно з працівниками УБОЗ УМВС України в Чернігівській області за підозрою в хабарництві затримано голову однієї з райдержадміністрацій області.
Посадовець отримав від представника комерційного підприємства 8 тисяч доларів США за видачу розпорядження РДА про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду 8 га земель державної власності.
Відомості про кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Досудове розслідування розпочато прокуратурою області за правовою кваліфікацією ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) КК України.
Посадовець затриманий, йому пред'явлено підозру у кримінальному правопорушенні. Проводяться слідчі дії, спрямовані на закріплення отриманих доказів та встановлення обставин справи.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.