Чернігів: ліквідовано пожежу в квартирі
21 березня о 14:38 у Чернігові до служби "101" надійшло повідомлення про пожежу квартири на 4-му поверсі 9-поверхового житлового будинку по вул. Богунського.
Через 6 хвилин до місця події прибуло два відділення підрозділу Держслужби з надзвичайних ситуацій.
У цей час відбувалося горіння в одній з кімнат квартири, а само помешкання було заповнена димом. Рятувальники швидко одягнули захисні протигази й піднялися до місця пожежі. Гасіння тривало 35 хвилин, в ході чого працівники служби "101" не дали вогню розповсюдитися за межі кімнати та в сусідні оселі.
При з’ясуванні обставин пригоди встановлено, що 60-річний господар квартири, де сталася пожежа, на момент виникнення загоряння знаходився на балконі загального користування та займався там своїми справами. Виявили пожежу сусіди. Вони одразу зателефонували у пожежно-рятувальну службу та повідомили власника квартири. Той, намагаючись загасити вогонь, отримав отруєння чадним димом і був доставлений до Чернігівської міської лікарні № 2. Стан здоров’я чоловіка задовільний.
Ймовірною причиною пожежі послужило коротке замкнення в електромережі квартири. Вогнем знищено телевізор, пошкоджено майно в кімнаті.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.