Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 14:28:44

Підозрюваному у замаху на вбивство вагітної жінки в м. Борзна повідомлено про підозру ще в одному злочині

22.03.2013   11:19

Підозрюваному у замаху на вбивство вагітної жінки 11 березня в м. Борзна 36-річному колишньому правоохоронцю повідомлено про підозру у завданні тілесних ушкоджень єгерю ДП "Борзнянське лісове господарство".

"Досудовим розслідуванням встановлено, що в червні 2009 року підозрюваний завдав легкі тілесні ушкодження єгерю місцевого лісового господарства, який здійснював контроль закріплених за ним лісових угідь" - зазначив прокурор області Максим Говоруха.

Як вже раніше повідомлялося, прокуратура перевірила повідомлення громадян щодо можливої причетності колишнього міліціонера до інших злочинів. За матеріалами прокурорської перевірки Борзнянським райвідділом УМВС України в області 18 березня відомості про злочини внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Кримінальні провадження було відкрито за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 350 КК України, за фактом нанесення тілесних ушкоджень єгерю ДП "Борзнянське лісове господарство" у зв'язку із його службовою діяльністю, а також за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України, за фактом смерті мешканки Борзни в 1998 році.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює прокуратура області.
Нагадаємо, що 11 березня 21-річна мешканка м. Борзна отримала декілька проникаючих ножових поранень у живіт та різану рану обличчя. Підозрюваний у скоєнні цього злочину - колишній працівник міліції - заарештований, стосовно нього відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.15, п.2 ч. 2. ст. 115 КК України.

Останні новини Чернігівщини

Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11

Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.

10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40

З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12

20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки

Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41

19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.

За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19

Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини