Держзакупівлі: порушень на мільйони!
Закупівля товарів, робіт і послуг за державні кошти продовжує залишатися сферою, "багатою" на порушення чинного законодавства.
Якщо у другому півріччі 2012 року Держфінінспекція в Чернігівській області упередила втрат на держзакупівлях на 13,2 млн грн, то за два місяці 2013 року - на 10,4 млн грн.
Підставами для відміни торгів стало недотримання замовниками вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель" від 30.06.2010 №2289. Зокрема, це порушення порядку публікацій оголошення про проведення процедури закупівель, невідповідність пропозицій учасників торгів умовам документації конкурсних торгів замовника, а також відсутність у документації кваліфікаційних критеріїв до учасників.
За результатами моніторингу державних закупівель та за виявлені порушення чинного законодавства до адміністративної та матеріальної відповідальності торік притягнуто 8, а цього року - 10 посадових осіб.
Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.