Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 08:34:53

Через державний кордон пропущено 63 тис. громадян та 15 тис. транспортних засобів, затримано 6 порушників державного кордону

18.03.2013   16:08Агенцiя

Прикордонний телетайп

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

17 березня в міжнародний автомобільний пункт пропуску "Сеньківка" на виїзд з України прибув легковий автомобіль "Ауді". Керував ним громадянин Узбекистану, хоча автомобіль перебував на литовській реєстрації.
 
При проходженні прикордонно-митного контролю автомобіль, для проведення повної ідентифікації, перемістили зі смуги руху "зелений коридор" на смугу руху "червоний коридор".

За результатами ідентифікації в довіреності виявлені граматичні помилки в його перекладі, невідповідність номера нотаріального та невідповідність юридичної адреси нотаріального бюро.

До з'ясування обставин та складання відповідних документів автомобіль затриманий та направлений до терміналу Чернігівської митниці.

Загалом же за минулий тиждень, з 12 по 17 березня 2013 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 63 тис. громадян та 15 тис. транспортних засобів, затримано 6 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 84 особи, на яких накладено штрафів на суму 9829 гривень. Через державний кордон не пропущено 26 осіб, з яких 5 - діти громадяни України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.

Спільно зі співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 423028 гривень.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник
 

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини