Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 05:38:08

Засуджено осіб, причетних до організації незаконного переправлення нелегальних мігрантів через державний кордон України

18.03.2013   08:20

Набув чинності вирок Городнянського районного суду в Чернігівській області за кримінальною справою, порушеною Управлінням СБ України стосовно двох громадян України, які організували незаконне переправлення нелегальних мігрантів через державний кордон України.

Встановлено, що 32-річний мешканець столиці спільно з жителем Городні Чернігівської області організували незаконне переправлення групи нелегалів, яка складалася з 9 громадян Афганістану, Єгипту та Сирії. В обхід пункту пропуску “Сеньківка” іноземці пішки перетнули державний кордон України з території Республіки Білорусь. У червні 2009 року у лісі неподалік лінії державного кордону їх було затримано правоохоронцями.

Суд визнав обох організаторів винними за ч.2 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України та призначив їм покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з встановленням іспитового строку 2 роки.

Іноземців видворено за межі України.

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини