Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 07:43:22

Благодійницька діяльність чернігівських суддів

18.03.2013   08:14Агенцiя

16 березня працівники Апеляційного суду Чернігівської області працювали на стародавньому Валу – розвішували шпаківні.

Головою апеляційного обласного суду Садіг Тагієв призначений минулого року. Він приїхав до нашого міста з Луганська, де працював заступником голови апеляційного суду. Садігу Рзаєвичу сподобалися архітектурні пам’ятки Чернігова та багатовікова історія міста. Він любить старовину. У Луганську в Садіга Тагієва вдома є кімната-музей, де зберігається близько двохсот стареньких годинників. Він вже багато років захоплюється ремонтом часових механізмів.

Згадаймо, що напередодні новорічного свята завдяки Садігу Рзаєвичу наше місто отримало в подарунок годинник з курантами, його встановлено на башті будівлі суду. Це найточніший годинник у Чернігові! Його час із точністю до долі секунди виставляється супутником через GPS-прилад, який раз на добу виходить у космос на зв’язок. Керується годинник пультом дистанційного управління. Програмне забезпечення дозволяє виставляти перед його боєм 60 мелодій!

25 шпаківень для чернігівського Дитинця змайстрували судді із Носівського району. Розвішували їх працівники обласного апеляційного суду особисто. Співробітники Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній” лише радили на якому дереві краще розмістити будиночок для птахів.

Голова обласного суду Садіг Тагієв розповів, що й надалі його колеги допомагатимуть, щоб стародавній Дитинець став гарним місцем для відпочинку чернігівців та гостей міста…

Сергій Черняков, “Чернігів стародавній”

http://naiz1.pp.net.ua/news/blagodijnicka_dijalnist_chernigivskikh_suddiv/2013-03-17-1518

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини