Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 11:59:02

Демографічні показники Прилук

16.03.2013   11:05Агенцiя

У 2012 році в Прилуках народилося 539 малюків (271 хлопчик та 268 дівчаток). Показник народжуваності в розрахунку на 1000 наявного населення становив 9,2 проти 9,5 у 2011 році.

Переважна більшість матерів народила першу (56,6%) та другу дитину (34,9%). Зважилися народити третю та більше дитину 46 жінок. Частка малюків, народжених жінками, які не перебували в зареєстрованому шлюбі, склала 22,1%. Наймолодшою мамою стала 14-річна прилучанка. Середній вік жінок, що народжували, складав 27 років.

Упродовж минулого року в місті померли 943 особи. У розрахунку на 1000 наявного населення рівень смертності склав 16,1. Найбільш розповсюдженими причинами смерті були хвороби системи кровообігу (76,7%), новоутворення (9,7%), зовнішні причини смерті (4,9%). Найпоширеніші причини загибелі прилучан – навмисні самоушкодження, транспортні нещасні випадки та випадкові отруєння алкоголем.

Жителями міста зареєстровано 368 шлюбів, що на 30% менше, ніж рік тому.

За розрахунками, на 1 січня 2013 року в Прилуках проживало 58,5 тисячі населення.

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=2530

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові повідомляють про замінування медзакладів 10:16

У Чернігові надійшли повідомлення про замінування медичних закладів.

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності 10:04

Мінна безпека, правила поводження під час перебування в екосистемах - основні теми бесід, які проводять співробітники районних підрозділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області під час рейдових відпрацювань на території населених пунктів Чернігівщини

Кого шукають роботодавці Чернігівської області?

Кого шукають роботодавці Чернігівської області? 10:02

Не секрет, що через воєнну агресію вакансій на Чернігівщині поменшало. Проте бізнес поступово оживає і заявляє про потребу в кадрах. Тож на кого є попит у роботодавців вже сьогодні?

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні 09:50

Останнім часом збільшилася кількість отруєнь молодих людей алкогольними напоями.

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії 09:43

За яких обставин у Чернігові утворилася єврейська громада? Який відсоток населення вони складали в ХІХ ст. та в яких сферах були задіяні? Які будівлі нашого обласного центру з’явилися завдяки євреям? Де розташовувалися місцеві синагоги раніше, а де нині? Який внесок зробили місцеві євреї в економіку, освіту, культуру Чернігова?