ДТП у Мені: двигун знайшли за 10 метрів
В районі міської школи ім. Т.Г.Шевченка 6 березня внаслідок жахливої аварії легковик ВАЗ-21114 перетворився на купу металобрухту. Водій дивом залишився живим, відбувшись травмами.
ДТП у Мені
– Менянин 1979 року народження рухався у легковому автомобілі до центру міста, – розповів начальник ВДАІ райвідділу УМВС України в Чернігівській області Олександр Демиденко. – Не вибрав безпечної швидкості руху і не впорався з керуванням. Внаслідок цього автівка по черзі врізалася у два придорожні дерева. Машину від сильного удару занесло на протилежний бік проїжджої частини і розвернуло.
Удари були такої сили, що навіть двигун відлетів за 10 метрів!
Про самого потерпілого спеціалісти кажуть, що він «народився у сорочці»: чоловік отримав перелом щелепи, струс мозку та множинні рани обличчя, хоча у подібних ДТП вижити мало шансів.
http://nslovo.com/blog/dtp-u-meni-dvyhun-znajshly-za-10-metriv-foto
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».