Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 10:27:34

Апеляційний суд залишив без змін вирок у резонансній кримінальній справі

15.03.2013   08:41

Апеляційний суд Чернігівської області підтримав позицію прокуратури та залишив без змін вирок Деснянського районного суду у кримінальній справі по обвинуваченню трьох місцевих мешканців за ч.4 ст. 189, ч.2 ст. 121 Кримінального кодексу України (вимагання в особливо великих розмірах, вчинене організованою групою; умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Нагадаємо, у січні минулого року троє жителів міста організували стійке злочинне угруповання, у складі якого, завдаючи тяжких тілесних ушкоджень, вимагали у потерпілих передачі прав власності на їх житло. Від отриманих травм один з потерпілих помер.

Рішенням суду усіх трьох злочинців було засуджено на строк від 10 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Останні новини Чернігівщини

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини