Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 13:57:41

Профілактика туберкульозу – популяризація здорового способу життя

13.03.2013   08:06Агенцiя

Такий висновок зробили учасники чергового заняття для фахівців із соціальної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яке відбулось 11 березня.

Туберкульоз – це інфекційне захворювання, яке в Україні досягло рівня епідемії. Ця тема досить часто присутня в нашому повсякденному житті. Ми зустрічаємо її у газетах та журналах, її обговорюють у телепрограмах і передають у випусках новин. Кожен може заразитися туберкульозом, адже хвороба не зважає на достаток, стать чи вік людини.

“У той же час треба визнати, що туберкульоз не є глобальною катастрофою, а являє собою додаткову проблему, яка ускладнює всі інші. Необхідним є комплексний міждисциплінарний підхід до вирішення ускладнень, пов’язаних з поширенням цієї хвороби” – наголосив міський позаштатний дільничний фтизіатр обласного протитуберкульозного диспансеру Костянтин Запорожець.

Під час обговорення даного питання, лікар надав вичерпну інформацію щодо шляхів зараження, профілактики туберкульозу. Фахівці із соціальної роботи, які у повсякденній роботі спілкуються із населенням міста, чітко усвідомили, що вчасне обстеження дозволить виявити захворювання на туберкульоз, а кваліфіковане лікування у 95% забезпечить подолання хвороби.

Під час засідання учасники повідомили, що, у разі виникнення труднощів в отриманні медичної допомоги, можна зателефонувати за номером Всеукраїнської гарячої лінії з питань, пов’язаних із захворюванням на туберкульоз: 0 800 50 30 80 (з 8.00 до 23.00, дзвінки безкоштовні).

Завершальним етапом заняття стало відпрацювання практичних навичок щодо розширення міжсекторних і міжвідомчих зв’язків, спрямованих на здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах; сутність, алгоритм та організаційно-методичні основи соціального супроводу як форми підтримки родини; значення та зміст оцінювання та оцінки в процесі ведення випадку.


За інформацією Чернігівського міського центру СССДМ

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини