Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 01:50:55

54% всіх жителів обласного центру – жіночої статі

07.03.2013   13:40

Жінки Чернігова. ДОВІДКА

У минулому році в м.Чернігові проживало 157 тис. жінок. Це 54% всіх жителів обласного центру (в області – 54,7%).

У розрахунку на кожну тисячу чоловічого населення в місті припадає 1173 жінки (в області – 1209). Якщо Чернігівщина за часткою жінок у загальній чисельності населення є лідером серед регіонів, то у м.Чернігові – більш збалансована структура населення за статтю. Тільки сім обласних центрів України мають краще співвідношення жінок і чоловіків.

Традиційно народжується більше хлопчиків, тому для молодших вікових груп характерною є перевага чоловічої статі. Найбільша різниця відмічається у віковій групі 25-29 років, де на 1000 чоловіків припадає 759 жінок. Стійка чисельна перевага жіночої статі над чоловічою починається з 31-го року.

Жительки обласного центру одні з наймолодших в області. Їх середній вік складає 42,6 року (чоловіків – 37,5 років). В Україні старші за чернігівок жительки Донецька, Запоріжжя, Луганська, Дніпропетровська, Миколаєва, Одеси, Харкова, Херсона.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ